David Fincher ve Ben Affleck Tekrar Geliyor!

1448

David Fincher ve Ben Affleck, 1951 tarihli Alfred Hitchcock‘un klasiklerinden biri olan Trendeki Yabancı filmi için yeniden çalışmaya başlıyor.

2014 yılına Gone Girl ile bomba gibi giren Fincher ve Affleck, Gone Girl sıcak bir şekilde konuşulmaya devam ederken Alfred Hitchcock’un Trendeki Yabancı filmini tekrar çekmek için kolları sıvamış.

- Reklamlar -

David Fincher ve Ben Affleck Tekrar Geliyor!

David Fincher ve Ben Affleck Yeniden Bir Arada

Gone Girl hikayesiyle hepimizi etkileyen Gillian Flynn‘ın yeniden uyarlanacak olan Trendeki Yabancı için çalışmalara başlamış bile. Şimdi bu haber “Yeme de yanında yat!”değildir de nedir?

Remake kıvamında olacak bu Trendeki Yabancı’deki Guy Haines rolünde Ben Affleck’in oynamasına kesin gözüyle bakılırken David Fincher ve Ben Affleck ikilisinin HBO’da yayınlanacak ve yapımına devam edilen Utopia dizisiyle de haşır neşir olduğu göz önüne alındığında saygı duyulacak bir takvimlerinin olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Ayrıca Ben Affleck’in yeni Bruce Wayne oluşu ve bu kadar projeyi nereye sığdıracaklarını düşünmeden de edemiyorum. Kaliteden ödün vermeden yaptıkları filmleriyle tanıdığımız ikiliden yine müthiş bir film bekliyoruz. Hadi bakalım.

Hollywood Reporter‘da yayınlanan bu haber Christopher Nolan‘dan sonra hastası olduğum yönetmenlerden biri olan David Fincher‘ın bu projesini heyecanla beklediğimi de belirtmek isterim.

Önceki İçerik2Pac’ın Hayatı Film Oluyor
Sonraki İçerik2015 Oscar Adayları Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)