Yeni Batman Belli Oldu: Robert Pattinson

503

Ben Affleck sonrası “Yeni Batman kim olacak?” sorusunun cevabı sonunda karşılığını buldu. Yeni Batman; Alacakaranlık serisiyle zirve yapan Robert Pattinson oldu!

Robert Pattinson, Batman Rolüyle Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor

Yönetmenliğini Matt Reeves‘in yapacağı ve kadrosunda Ben Affleck‘in yer almayacağı yeni Batman’i Robert Pattinson canlandırıyor olacak. 25 Haziran 2021’de vizyona girecek film için şimdilik beklentiler hem zemin.

- Reklamlar -

Cloverfield, Planet of the Apes Serisi ve Let Me In filmleriyle adından söz ettiren Matt Reeves’in nasıl bir iş çıkaracağı ise tamamıyla soru işareti…

Cosmopolis, The Lost City of Z, The Rover, Good Time ve High Life gibi önemli filmlerde yer alan Pattinson; 2020 yılında vizyona girecek yeni Christopher Nolan filminin başrolünü de Elizabeth Debicki ile birlikte kapmıştı.

Bakalım bu DC Sinematik Evreni‘nin son çırpınışları mı, yoksa yeni bir devrin başlangıcı mı olacak hep birlikte göreceğiz…

Önceki İçerikRick and Morty’nin 4. Sezonu Kasım Ayında Geliyor
Sonraki İçerikKung Fury 2’nin Çekimleri Sonunda Başlıyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)