Death Note Filmi Çekimleri Başladı

682

Netflix‘in merakla beklenen animasyon filmi Death Note‘un çekimleri, Adam Wingard’ın yönetmenliğinde Kanada ve Amerika’da başladığı bilgisi paylaşıldı.

Death Note Filmi Çekimleri Başladı

- Reklamlar -

Death Note Filmi Kadrosunda Kimler Var?

Filmde Nat Wolff’u (Paper Towns, The Fault in Our Stars) Light Turner; Margaret Qualley’i (The Nice Guys, The Leftovers) Mia Sutton; Keith Stanfield’ı (Straight Outta Compton, Dope, Short Term 12) “L”; Paul Nakauchi’yi (Alpha and Omega) Watari ve Shea Whigham’ı (Agent Carter, Boardwalk Empire) James Turner rolünde izleyeceğiz.

Yapımcılıklarını Roy Lee (The Ring, The Departed), Dan Lin (The Lego Movie, Sherlock Holmes), Jason Hoffs (Edge of Tomorrow) ve Masi Oka (Heroes Reborn) üstlenmektedir.

Light Yagami isminde derslerinde başarılı olan bir gencin hikayesidir. Haberlerdeki gördüğü kötü insanların cezalandırılmasından rahatsız olan Light’ın adı Death Note olan bir defter bulmasıyla hikayemiz başlar.

Diğer tarafta ise bu kitabı dünyaya gönderen Ryuk isimli bir Shinigami’nin varlığından söz etmemiz de gerekiyor. Ryuk, yaşadığı Shinigami Dünyasından aşırı sıkılmış ve bu içine adını yazdığın kişinin öldüğü Death Note’u dünyaya göndererek birazcık da olsa sıkıntısının geçeceğini düşünen bir Shinigami’dir.

Önceki İçerikWhy Him Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikUnderworld Blood Wars Vizyon Tarihi 2017 Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)