Disney Animasyonları Tim Burton Tarafından Yapılsaydı Nasıl Olurdu?

2087

Disney animasyonları ya da çizgi filmleri ile büyümeyen ya da en azından bir tanesini sevmeyen yoktur aramızda değil mi?

Peki Tim Burton‘ın tarzını sevmeyen var mı? Kendi şahsına münhasır bir yönetmen olan Tim Burton’ın Disney animasyonlarını yönettiğini hayal edebilir misiniz?

Rusya’nın Ribinsk bölgesinde doğumlu olan Andrew Tarusov isimli ve şu sıralar Los Angeles, California’da yaşamakta olan bir delikanlı kollarını sıvamış ve bu işe girişmiş. 10 yıldır bu işi yaptığını ve çılgın bir Disney fanı olduğu belirten Andrew, Tim Burton’ın Disney animasyonları için yönetmen koltuğuna otursaydı bu filmleri afişleri nasıl olurdu diye düşünmüş ve başlamış çizmeye ve çok enteresan şeyler çıkmış ortaya.

Andrew Tarusov‘un daha önce Disney karakterlerinin yaşlılıkları ile ilgili bir çalışmasını sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız. Bu da yepyeni çalışması.

Disney Animasyonları Tim Burton’ın Tezgahından Çıkasaydı

10The Beauty and The Beast (Güzel ve Çirkin)

Disney Animasyonları Tim Burton'ın Tezgahından Çıkasaydı
- Reklamlar -

Önceki İçerik2016 Yılının En İyi Filmleri ile Hazırlanan Harika Video
Sonraki İçerik2016 Oscar Adayı Filmler Winnie The Pooh Karakterleriyle Çekilseydi?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)