Doktor Brown ve Martin McFly Hidrojen Yakıtlı Araba Reklamında

1047

Back to the Future ile ilgili gelen her türlü haberi farklı heyecanlar içerisinde paylaşmaya devam ettiğimiz gözlerden kaçmamıştır herhalde. İster bu bir haber ister reklam olsun gözümüz kapalı bu efsane film ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere aktarmak, paylaşmak istiyoruz. Acaba siteyi Filminebandım yerine Back to the Future Haberleri gibi bir portala mı aktarsak ha ne dersiniz? Neyse Filminebandım kalsın ama Back to the Future haberleri hiiiç bitmesin!

Filmin efsanevi iki karakteri olan Doktor Brown ve Martin McFly bu sefer karşımıza bir otomobil reklamında çıktı. 1.21 Gigawatt gücünde bir eğlenceye hazır mısınız?

- Reklamlar -

Doktor Brown ve Martin McFly Hidrojen Yakıtlı Araba Reklamında

30.yıl dönümünü kutlayan Back to the Future bir film olmaktan çıkalı epey süre oldu. Pek de güzel oldu ama bu.

Japon otomobil devinin geliştirdiği tamamıyla Hidrojen Yakıt Hücreli yeni otomobilin reklam filminde rol alan ikili yine sempatik hareketleriyle yüzümüzde gülücükler açtırdı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. 21 Ekim 2015 tarihinde videonun uzun versiyonunun lanse edileceğini duyuran şirket, bu proje için bir de micro site açmış.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan DeLorean ekipmanları üzerinde gezerken her ekipmana ait bir ses duyarken direksiyon üzerinde (Saatin hemen solunda) yer alan Play tuşuna basarak DeLorean’i 88 mph’ye çıkarabilirsiniz. Bunu yaparken de mouse scroll up (ya da touch pad kullanıyorsanız yukarı doğru parmaklarınızı sürükleyebilirsiniz.) yapmanız yeterli olacaktır. 88 mph’ye ulaştığınızda ise size kaç saniyede bu hıza çıktığınızı söyleyen bir ekranla karşılaşacaksınız. Önemli olan burada efsane otomobilin sesiyle harekete geçmek ve aksiyonu hissetmek bambaşka bir duygu.

Doktor Brown ve Martin McFly Hidrojen Yakıtlı Araba Reklamında

Bu arada Martin’in Doktor’dan daha hızlı yaşlanıyor olmasına da üzülsem mi Doktor’um hiç yaşlanmıyor ona mı sevinsem gerçekten bilemedim.

Doktor Brown ve Martin McFly karşınızda

Önceki İçerikPopcorngarage ile Film Hafızanı Test Et
Sonraki İçerikA Very Murray Christmas Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)