A Very Murray Christmas Fragmanı Yayınlandı

897

Dünyanın en tatlı oyuncularından biri olan Bill Murray‘nin Müzikal Komedi türündeki A Very Murray Christmas filminin fragmanı yayınlandı. “Bu gece tarihe en güzel gece olarak geçecek” diye başlayan fragmanda neredeyse yok yok!

Bir Netflix Yılbaşı Özel Filmi olma özelliği taşıyan yapımda rol alan oyuncuları görünce bile ne kadar eğlenceli bir film olduğu konusunda ikna olabiliyorsunuz.

- Reklamlar -

Lost in Translation filmiyle Oscar ödülü sahibi olan Sofia Coppola‘nın yönetmen koltuğunda oturduğu bu filmde Bill Murray’e George Clooney, Paul Shaffer, Amy Poehler, Julie White, Dimitri Dimitrov, Michael Cera, Chris Rock, David Johansen, Maya Rudolph, Jason Schwartzman, Jenny Lewis, Thomas Croquet, Christian Mazzalai and Laurent Mazzalai, Frederic Moulin, Rashida Jones, Miley Cyrus ve daha niceleri yer alıyor.

Senaryo ekibinde Bill Murray’nin de yer aldığı bu eğlenceli film için; Hem kendisine hem de Sofia Coppola’ya teşekkürü bir borç biliriz.

Yalnızca Netfilx’de yayınlanacak olması da üzücü tabii ki. :(

A Very Murray Christmas Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDoktor Brown ve Martin McFly Hidrojen Yakıtlı Araba Reklamında
Sonraki İçerikThe Red Drum Getaway ile Hitchcock&Kubrick Evrenine Giriş
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)