Tom Cruise’lu Mumya 2017’den Son Fragman Geldi

678

Başrolünde Tom Cruise‘un yer aldığı Mumya 2017‘den son fragman geldi. Film Universal Stüdyoları’nın Canavarlar Evreni’ne katılan yeni yapım olarak tarihe adını yazdıracak gibi!

Kaderi haksız yere elinden almış olan antik bir kraliçe (Kingsman: The Secret Service ve Star Trek Beyond‘ta da rol alan Sofia Boutella), çölün altındaki bir kilise bodrumunda güvenli bir şekilde yerleştirilmiş olarak düşünülür. Ancak günümüze gelindiğinde uyandırılır ve Bin yıldan fazla süren bu tutsaklık sonrası yeteri kadar büyümüş olan kötü niyetiyle dehşet saçmak için tekrar gelir.

- Reklamlar -

Nick Morton’un (Tom Cruise) peşine düşen Kraliçe Ahmanet’in (Sofia Boutella) elinden çekeceği var gibi görünüyor. Akıl hocası Dr. Henry Jekyll’dan (Russell Crowe) aldığı yönlendirmeler ile bu beladan nasıl kurtulacaklar hep birlikte göreceğiz…

Orijinal ismi The Mummy olan Mumya 2017 filminin kadrosunda ayrıca Annabelle Wallis (King Arthur, Peaky Blinders), Jake Johnson (Jurassic World) ve Courtney B. Vance (American Crime Story: The People V. O.J. Simpson) gibi isimler de yer alıyor.

Alex Kurtzman‘ın yönetmenliğini yaptığı Mumya 2017 filmi 9 Haziran’da ülkemizde vizyona girecek.

Mumya 2017 Filminin Son Fragmanı

Önceki İçerikTransformers: The Last Knight’tan Bir Fragman Daha
Sonraki İçerikAmber Heard’ten İlk Aquaman Görseli Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)