Fantastic Beasts Filminin Fragmanı Geldi

654

Fantastic Beasts fragmanı, Warner Bros. Pictures’ın dün gece yapılan 2016 MTV Film Ödülleri töreninde yaptığı paylaşım ile izleyenlerle buluştu.

Başrolünde Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin oyuncu kadrosunda Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler, Colin Farrell, Jenn Murray, Jon Voight, Carmen Ejogo, Gemma Chan ve kadroya yeni dahil edilen Faith Wood-Blagrove’dan oluşuyor.

- Reklamlar -

1926 yılında geçen bir hikaye ile başlayan Fantastic Beasts filmi, Newt Scamander’ın (Eddie Redmayne) sihirli yaratıklarla ilgili olağanüstü bir dizi belge bulmak için çıktığı yolculuğu tamamlaması ile devam eder. Kısa bir mola için New York’a gelen Scamander, tahmin etmediği şeylerle karşılaşır ve dünyası bir anda değişir.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin yapımcılığını Harry Potter serisinin de yapımcılığını yapan David Heyman üstlenirken hikaye hastası olduğumuz yazarlardan biri olan J. K. Rowling‘e aittir. Steve Kloves ve Lionel Wigram ise Harry Potter serisinin son dört filminde de olduğu gibi bu filmde hikayeyi beyaz perdeye uyarlayan ekip arasında yer almaktadır. Rowling’ciğimiz ise senaryonun tam anlamıyla oturması için ekibe yardımcı olduğu da kulaktan kulağa dolaşan bilgiler arasında…

Dünya çapında dağıtımı Warner Bros. Pictures tarafından üstlenilecek olan film 18 Kasım 2016 tarihinde 3D IMAX’lerdeki yerini alacak.

Resmen bu tarihin artık gelmesini bekliyoruz. Lütfen zaman biraz daha hızlı geçsin!

Fantastic Beasts Filminin Fragmanı

Önceki İçerik2016 MTV Film Ödülleri Kazananları Belli Oldu
Sonraki İçerikThe Hogwarts Club Olsaydı Fragmanı Nasıl Olurdu?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)