Freaks of Nature Fragmanı Yayınlandı

1126

30 Ekim’de Amerika’da vizyona girecek olan Freaks of Nature’un fragmanı Sony Pictures tarafından paylaşıldı. Freaks of Nature, (daha önce Kitchen Sink ismi ile lanse edilmişti.) son zamanlarda trend olan korku ve komedinin bir arada işlendiği filmlerden biri olmasına rağmen farklı bir özelliği ile de öne çıkıyor.

Freaks of Nature, Dillford kasabasında insanlar zombiler ve uzaylılar bir arada huzur içinde yaşar ve kıyamet gününün gelmesini beklerler. Sosyal hayatın yapısında zombiler en altta, insanlar ortada yer almaktadır. Uzaylıların da Dillford’a gelmesiyle birlikte ortalık birbirine girer.

- Reklamlar -

Bu karmaşa ile insanlar, zombiler ve uzaylılar Mortal Kombat havasında birbirleriyle savaşmaya başlarlar. Bir insan, zombi ve uzaylıdan oluşan üç gencin oluşturduğu grubumuz durumun farkına varıp “Bu işin içinden nasıl çıkarız?” diye kafa kafaya verirler.

Filmin prodüktörü olan Matt Tolmach’ın bir röportaj sırasında “Bu proje için çok heyecanlıyım. Kadrosu ile de resmen gurur duyuyorum!” Kadrosunda Nicholas Braun, Mackenzie Davis (The Martian), Denis Leary, Bob Odenkirk, Keegan-Michael Key, Ed Westwick, Vanessa Hudgens, Patton Oswalt ve Ian Roberts yer alıyor.

Robbie Pickering’in yönetmenliğini yaptığı Freaks of Nature, Oren Uziel tarafından beyaz perdeye uyarlanırken prodüktörlüğünü Matt Tolmach tarafından üstlenilmiştir.

Uyarı: Fragmanın şu an Kırmızı Bantlı olduğunu ve rahatsız edici görüntülere maruz kalabileceğinizi söylemek isteriz.

Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği konusunda ise kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır.

Freaks of Nature Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Coldest City Kadrosuna James McAvoy da Katıldı
Sonraki İçerikWar for the Planet of the Apes İçin Start Verildi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)