Gods of Egypt Filmi 3 Yeni Görüntü ile Karşınızda

1027

Gods of Egypt filmi yarın vizyona girmeye hazırlanırken filme ait 3 yeni video klip Lionsgate‘ten geldi. Yayınlanan videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Gods of Egypt filmi konusu; Mısır tahtını devralan karanlığın acımasız tanrısı olan Set (Gerard Butler), son derece barış taraftarı ve zengin olan imparatorluğu yıkar. Bu yıkılışın ardından çıkan kargaşa ve çatışmalar imparatorluğun onurunu zedeler. Set’e herkes boyun eğerken birkaç cesur isyancı bu duruma karşı çıkar ve Set’i karşılarına alırlar. Sevgilisi tutsak olan gencimiz Set’in hakimiyetine bir son vermek için Horus’tan (Nikolaj Coster-Waldau) yardım alır.

- Reklamlar -

Başrollerinde Brenton Thwaites, Nikolaj Coster-Waldau ve Gerard Butler‘ın yer aldığı filmin senaryosu Matt Sazama ve Burk Sharpless’a emanet edilirken yönetmenliğini Dark City, I,Robot, Knowing ve The Crow gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Alex Proyas üstlenmektedir.

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Chadwick Boseman, Elodie Yung, Courtney Eaton ve Geoffrey Rush’tır.

Gods of Egypt Filmi Yeni Görüntüleri

Önceki İçerikKarakter Çizimi Geldi! Hem de Miyazaki ve Disney’li
Sonraki İçerikThe Light Between Oceans Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)