Guardians of the Galaxy 2’den Baby Groot’lu Yeni Fragman

594

James Gunn‘ın merakla beklenen devam filmi Guardians of the Galaxy 2‘den dünyalar tatlısı Baby Groot‘lu yeni bir fragman yayınlandı.

Kurt Russel‘ı hala görememiş olmak biraz üzücü gibi olsa da Baby Groot‘un ön plana çıkarıldığı bu teaser fragmanı bize yetti. Marvel‘ın merakla beklenen filmi baya komik olacak gibi görünüyor. Galaksinin Koruyucuları ile savaşması için kiralanmış çok boyutlu gezebilen bir yaratık olan Abilisk’i de görüyoruz.

- Reklamlar -

Kadrosunda Chris Pratt (Jurassic World) Peter Quill/Star-Lord; Zoe Saldana (Star Trek Into Darkness) Gamora; Dave Bautista (SPECTRE) Drax; Vin Diesel (Hızlı ve Öfkeli Serisi) sesiyle Groot; Bradley Cooper (Joy, American Sniper) sesiyle Rocket; Michael Rooker (Jumper) Yondu; Karen Gillan (The Big Short) Nebula ve Sean Gunn (Gilmore Girls) Kraglin rolüyle yer alacak.

Ayrıca kadroya yeni eklenen Pom Klementieff’i (Oldboy) Mantis, Elizabeth Debicki (The Great Gatsby, Everest), Chris Sullivan (The Drop) ve Kurt Russell’ı (The Hateful Eight) göreceğiz.

Guardians of the Galaxy 2 – Baby Groot’lu Teaser Fragman

Önceki İçerik89. Oscar Ödülleri En İyi Görsel Efekt Dalında Yarışacak Filmler Açıklandı
Sonraki İçerikCan Sıkıntısı Gidermek İçin İzlenesi 100 Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)