Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

549

Guardians of the Galaxy Vol. 2‘nin fragmanı kulaklarımızın ilk filmden aşina olduğu Hooked on a Feeling şarkısıyla günümüzü şenlendirdi. Çok sevdiğimiz, ağzımızın suyu akarak beklediğimiz bir film olduğu için nasıl sevindik, nasıl mutlu olduk tarifi yok.

Fragmanda yeni karakterlerimizden hiçbirini göstermemeleri ve filmin konusuyla ilgili bir bilgi vermemeleri tercihi hoşuma gitti. Ekibimizin tüm üyelerini eksiksiz halde birbirinden ayrı da olsa gördük. Ve son sahnede Rocket Raccoon’un omzundaki bebek Groot‘un yeni ceketine kendi adıma bayıldım. Guardians of Galaxy‘nin ilk filminde neyi sevdiysek şimdilik hepsi mevcut gibi gözüküyor. Güzel mizah, güzel aksiyon ve güzel müzikler.

- Reklamlar -

Kadrosunda Chris Pratt (Jurassic World) Peter Quill/Star-Lord; Zoe Saldana (Star Trek Into Darkness) Gamora; Dave Bautista (SPECTRE) Drax; Vin Diesel (Hızlı ve Öfkeli Serisi) sesiyle Groot; Bradley Cooper (Joy, American Sniper) sesiyle Rocket; Michael Rooker (Jumper) Yondu; Karen Gillan (The Big Short) Nebula ve Sean Gunn (Gilmore Girls) Kraglin rolüyle yer alacak.

Ayrıca kadroya yeni eklenen Pom Klementieff’i (Oldboy) Mantis, Elizabeth Debicki (The Great Gatsby, Everest), Chris Sullivan (The Drop) ve Kurt Russell’ı (The Hateful Eight) göreceğiz.

Kardeşim konuşuyosunda fragman nerede fragman?” diye soranlar, istediğiniz şey aşağıda! Guardians of the Galaxy 2 filmi izleyiciyle 28 Nisan 2017 tarihinde buluşacak.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Filmi İlk Fragmanı

Önceki İçerikMarvel Sinematik Evreni’nin En İyi 10 Oyuncusu
Sonraki İçerikWarner Bros. Willy Wonka Filmi İçin Kolları Sıvadı