Hail, Caesar! Filminden Bir Afiş ve TV Spot’u Geldi

944

Hail, Caesar!, No Country for Old Men filmi ile Yılın En iyi Filmi, En iyi Yönetmeni ve En iyi Uyarlama Senaryosu; Fargo filmi ile En iyi Senaryo Oscar ödüllerini alarak 4 Oscar’ı kapan Coen Kardeşler’in (Ethan Coen ve Joel Coen) “Yılın En iyi Komedi Filmi” diye lanse ettikleri son filminin afişi ve bir de TV Spotu geldi.

Hollywood sinemasının altın çağını yaşan Coen Kardeşler‘in komedi alanında yeni bir çağ açtıkları ve takdire şayan başarıları ile bir kez daha alkışı hak ettiklerini söylemek yanlış olmaz.

- Reklamlar -

Kadrosunda Josh Brolin (No Country for Old Men, Sicario), George Clooney (O Brother, Where Art Thou?, Burn After Reading), Ralph Fiennes (The Grand Budapest Hotel), Tilda Swinton (Only Lovers Left Alive, The Curious Case of Benjamin Button), Channing Tatum (Magic Mike, 21 Jump Street), Scarlett Johansson (Avengers: Age of Ultron) ve Jonah Hill’in (Moneyball, The Wolf of Wall Street) yer aldığını söylemek ve bir komedi filmi için bu kadar yıldızı bir araya toplamanın ne kadar zor olduğunu bilmek pek zor olmasa gerek.

Hail, Caesar! Mike Zoss Productions çatısı altında Coen Kardeşler tarafından yapımcılığı üstlenen filmin diğer yapımcı şirket ve isimleri ise Working Title Films, Eric Fellner ve Tim Bevan.

Dünya genelin 5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek olan film ülkemizde 19 Şubat’ta vizyondaki yerini alacak.

Hail, Caesar! TV Spotu

Hail, Caesar! Afişi

Hail, Caesar! Filminden Bir Afiş ve TV Spot'u Geldi

Önceki İçerikGame of Thrones 6. Sezon Yayınlanma Tarihi Belli Oldu
Sonraki İçerikStanley Kubrick Filmleri ve Kullandığı Renkler
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)