Hakan: Muhafız’ın 3. Sezon Çekimleri Başladı

559

Netflix‘in ilk Türk yapımız dizi Hakan: Muhafız, 3. sezonu için çalışmalar başlamış. 2. Sezonu ile eleştiri yağmuruna tutulan dizi bakalım yeni sezonda toparlayabilecek mi?

Nisan ayında ikinci sezonu yayınlanan Netflix’in Türkiye yapımı ilk dizisi olan Hakan: Muhafız, eleştiri oklarının hedefi oldu. İlk sezonu ile beklentileri yükselten (Prodüksiyon sorunlarını bir kenara bırakacak olursak) dizi için heyecanlanan çok sayıda hayran olduğu su götürmez bir gerçek. Bu kadar eleştiriye rağmen 3. ve 4. sezon için resmi onay alan dizinin kadrosunun da genişleyeceğinin müjdesini verebiliriz.

- Reklamlar -

Hakan: Muhafız 3. Sezon Oyuncuları Kimler?

Başrollerdeki Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nun aynı şekilde rollerine devam edeği dizinin 3. sezonunda Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner gibi isimleri de izleyeceğiz.

Hakan: Muhafız 3. Sezonu Ne Zaman?

3. sezonunun 2020 içerisinde prömiyer yapması beklenen Hakan: Muhafız’ın yeni sezonlarında şu konu üzerine gidilecek: Hakan, Muhafız kanı taşıyan ağabeyinin cehenneme çevirdiği İstanbul’u ondan kurtarmaya çalışmasını izliyor olacağız.

Güzel şehir İstanbul ise diğer Ölümsüzler’in planlayıp hayata geçirdikleri saldırı yüzünden yayılan bir virüsle mücadele etmektedir. Tabii ki bu da  Faysal ve Rüya planlarını gerçekleştirmeye adım adım yaklaştırmıştır. Hakan’ın İstanbul’u kurtarmak için bir panzehire ihtiyacı vardır ve bunun için Nisan’dan (Funda Eryiğit) yardım ister. Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulan Hakan’ı bir de Vezir tehlikesi beklemektedir. Altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u Hakan’a dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulup bu sorunu çözmesi ve tüm insanlığı kurtarması gerekmektedir. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın yoluna ışık tutar ve çözüm bulması için yardımcı olur.

İsimlerin değil ancak senaryodaki ciddi hata ve sorunların 3. sezonda düzelmiş olması ümidiyle….

Önceki İçerikQuentin Tarantino’nun Once Upon A Time In Hollywood Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikRon Howard’ın Pavarotti Belgeselinden Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)