Bryan Cranston Sneaky Pete Dizisi ile Geri Dönüyor

1526

Breaking Bad dizisindeki efsanevi Heisenberg karakterine can veren Bryan Cranston, House MD’nin yaratıcısı olan David Shore‘un yeni dizisi olan Sneaky Pete ile tekrar ekranlara dönüyor.

Sneaky Pete, eski bir hükümlünün normal hayata döndükten sonra hücre arkadaşının kimliğine bürünmesini konu almaktadır.

- Reklamlar -

Super Bowl reklamları sonrası yüzünü görmeye hasret olduğumuz Bryan Cranston’ın fragmanda sesini bile duyuyor olmanın verdiği mutluluğu ancak bir Breaking Bad hayranı olan benim gibiler anlar sanırım. Ne kadar mutlu olduğumu anlatmama gerek yok sanıyorum. Neyse… Dizinin kadrosuna bir göz atalım.

Baş roldeki Pete ya da Marius desek daha doğru olur. Ayı Ted ve Avatar filmlerinden tanıyacağınız Giovanni Ribisi (Sıkı Friend hayranları onu Frank Buffay Jr. rolüyle de tanıyacaktır)

Heisenberg / Bryan Cranston Sneaky Pete ile Geri Dönüyor

Diğer bir karakterimiz ise Marin Ireland. Dizide kendisini Julia rolüyle izleyeceğiz. “Ben bu kadını bir yerden hatırlıyorum” diyenlere de I’m Legend, Revolutionary Road ve Hope Springs filmlerinin aksine Law&Order SVU, Master of Sex, The Killing ve The Following dizilerinden de Marin Ireland‘ı hatırlamak mümkün.

Heisenberg / Bryan Cranston Sneaky Pete ile Geri Dönüyor

Fragmanda gördüğünüz üzere Margo Martindale’i de baş roller arasında yer alıyor. Margo’yu yine Master of Sex ve The Americans dizileri ve Milyon Dolarlık Bebek filminden hatırlayabiliriz.

Heisenberg / Bryan Cranston Sneaky Pete ile Geri Dönüyor

ve geldik adamımız Bryan Cranston’a. Bryan bu dizinin aynı zamanda Executive Producer’ı. Belirli aralıklarla gördüğümüz ve ses tonuyla bile bizi heyecanlandıran (Belki de Behzat Ç.’den sonra ilk defa) Bryan, bu alanda en iyi oyunculardan biri olduğunu yine göstermiştir.

Heisenberg / Bryan Cranston Sneaky Pete ile Geri Dönüyor

Heyecanla yeni fragmanlar ve dizinin yayına girmesini bekliyoruz efenim. Belli ki tadından yenilmeyecek :)

Sneaky Pete Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikEntertainment Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikUptown Funk’ı Bir De Onlardan Dinleyin!
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)