I Am Not a Serial Killer Fragman ve Afişi Yayınlandı

740

Dan Wells‘in çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan hikayesi I Am Not a Serial Killer filminin fragman ve afişi yayınlandı.

I Am Not a Serial Killer filminde Dexter Morgan‘ın gençliğinde olduğu gibi öldürme içgüdüsü yüzünden başı belaya giren bir genç anlatılıyor.

- Reklamlar -

Konusu ise şöyle; John Wayne Cleaver 16 yaşında seri katil olma potansiyeli yüksek ancak henüz olmamış bir gençtir. Yaşadığı yerde öldürme içgüdüsünü dizginlemeye çalışan John Wayne’in desteğe ve ciddi anlamda yardıma ihtiyacı vardır.

Kadrosunda ayrıca ünlü oyuncu Christopher Lloyd ve Breaking Bad dizisinde Lydia rolüyle tanıdığımız Laura Fraser yer almaktadır.

İlk olarak Mart ayında SXSW Film Festivali‘nde gösterimi yapılan film, Dünya genelinde Ağustos ayının sonuna doğru gösterilecek.

Billy O’Brien’ın (Isolation) yönetmenliğini yaptığı ve Dan Wells’in John Cleaver serisinin ilk kitabı olan I Am Not a Serial Killer filmi gerilimli yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

I Am Not a Serial Killer Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMark Ruffalo’dan Thor: Ragnarok Fotoğrafı Geldi
Sonraki İçerikMondo’dan Suicide Squad için Harika Bir Poster
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)