Home Filmler Fragmanlar IBM’in Yapay Zekası ile Yapıla Morgan Filmi Fragmanı

IBM’in Yapay Zekası ile Yapıla Morgan Filmi Fragmanı

672

IBM‘in yapay zekası Kate Mara‘nın başrolünde yer aldığı Morgan filmi için bir fragman yapmış. Bilim-Kurguya yaraşır bu hareketi ayakta alkışlıyoruz.

Mesleği kurumsal firmalarda meydana gelen olayları incelemek olan Kate Mara yine bir olayı incelemek için çok gizli bir şirkete gelir. Bu şirkette meydana gelen dehşet verici olayın insan kaynaklı olmadığını çözdüğünde ise işin rengi değişmeye başlayacaktır. Gizemli ve insan üstü bir canlı tarafından yapıldığını düşündüğü bu olayı çözmek ve içinden çıkmak da göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

- Reklamlar -

Kadrosunda Kate Mara (House of Cards, Fantastic Four), Anya Taylor-Joy (The Witch, Atlantis), Toby Jones (Captain America: The First Avenger, Infamous), Rose Leslie (Game of Thrones, The Last Witch Hunter), Boyd Holbrook (Gone Girl, Milk), Michelle Yeoh (Crouching Tiger, Hidden Dragon, Sunshine), Jennifer Jason Leigh (The Hateful Eight, The Machinist) ve Paul Giamatti’nin (Sideways, Straight Outta Compton) yer aldığı film bu bakımdan epey iddialı gibi görünüyor.

Morgan Filminin IBM Yapay Zekası İle Yapılan Fragmanı