Jake Gyllenhaal ve Ryan Reynolds’lı Life’tan Fragman Geldi

580

Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson ve Ryan Reynolds‘ın yer aldığı Life filminden fragman geldi. Bu aralar uzay filmi yapmayanı dövüyorlar galiba!

Şu sıralar ciddi anlamda uzay filmi yapmayanları dövüyorlar mı? Arrival ve Passengers ile birlikte bu kervana dahil olan Life, Anma Günü’nde vizyonda olacakmış. (Mayıs ayının son Pazartesi Günü)

- Reklamlar -

12 Eylül 1962’de John F. Kennedy‘nin Rice University’de yaptığı konuşmanın arka planında yer aldığı fragman gerçekçi ve bir o kadar korkutucu olmuş. Başkanın uzay keşifleri ile ilgili konuşmaları da fragmana farklı bir hava katmış.

Life filminin kadrosunda Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dihovichnaya yer almaktadır. Reynolds’ın Safe House filminde birlikte çalıştığı yönetmen Daniel Espinosa ve Deadpool ile Zombieland’in senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick ile tekrar bir araya gelecek.

Life filminin konusu ise; Uluslararası Uzay İstasyonu tarafından Mars’a gönderilen 6 kişilik ekip insanlık tarihinin en önemli keşiflerinden birini yapmak üzere görevlendirilmiştir. İlk zamanlar her şey yolunda giderken hiç beklemedikleri ve hayatlarına mal olabilecek bazı gelişmeler ile durum içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Jake Gyllenhaal ve Ryan Reynolds’lı Life’ın Resmi Fragmanı

Jake Gyllenhaal ve Ryan Reynolds’lı Life’ın Uluslararası Fragmanı

Önceki İçerikTom Hardy Fonzo’da Al Capone’u Canlandıracak
Sonraki İçerikJennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’tan Fotoğraflar
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)