James Gunn’ın The Belko Experiment Filminden Etkileyici Fragman

498

Yönetmenliğini Greg McLean yaptığı ve senaryosunu James Gunn‘ın yazdığı The Belko Experiment filminden etkileyici bir fragman geldi.

Belko Experiment, 80 Amerikalının oluşturduğu bir grubun Bogata’daki yüksek binada yer alan şirkettir. Ofise kilitlendiğini bilmeyen çalışanlar, bilinmeyen bir ses ile irkilir. Interkomdaki ses, ölümcül bir ölüm öldürme oyununa katılmaları için emirler verir ve filmimiz başlar…

- Reklamlar -

Filmin senaristi ve yapımcısı olan James Gunn, Belko Experiment‘ı geçen sene Facebook sayfasında ilk kez duyurduğunda şunları yazmıştı: “Bu projeyle ilgili ne kadar heyecanlı olduğumu anlatamam. Birkaç yıl önce yazdığım ve çok sevdiğim bir senaryoydu. İster inanın ister inanmayın, bu hikayeyi rüyamda gördüm ve uyanıp hemen kağıda yazdım. Sonra da kısa bir süre içinde tamamladım.” demişti.

The Belko Experiment oyuncu kadrosunda ise John Gallagher Jr. (Short Term 12), Melonie Diaz (Fruitvale Station), John C. McGinley (Office Space), Tony Goldwyn (Scandal), David Dastmalchian (The Dark Knight), Gail Bean (Unexpected), Michael Rooker (Guardians of the Galaxy), Valentine Miele (Super), Sean Gunn (Guardians of the Galaxy), Mikaela Hoover (Super), Josh Brener (Silicon Valley), Rusty Schwimmer (Louie), Joe Fria (Speedwagon), James Earl (The Lazarus Effect), Brent Sexton (The Killing), Stephen Blackehart (Tromeo and Juliet), David Del Rio (Pitch Perfect) ve Ben Davis (Red Dead Redemption) yer almaktadır.

The Belko Experiment Filminden Sansürsüz Fragman

Önceki İçerikArabalar 3’ten Şimşek McQueen’li Yeni Afiş
Sonraki İçerikBeauty and the Beast’ten Uluslararası Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)