James McAvoy’lu Split Filminden Fragman Geldi

659

Başrolünde James McAvoy‘un yer aldığı Split filminden bir fragman geldi. M. Night Shyamalan‘ın yazıp yönettiği film konusu itibarıyla eye ilgi çekici görünüyor. Universal Pictures tarafından yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

The Sixth Sense,Unbreakable ve Signs gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan M. Night Shyamalan‘ın yeni filmi Split de bu filmler gibi epey gizemli.

- Reklamlar -

Başroldeki Kevin (James McAvoy), içinde 23 tane kişiliği barındıran, bazı zaman şekil de değiştiren garip bir varlıktır. Mental farklılıkları fiziksel farklılılar ile birleştirerek türünde eşine az rastlanacak bir konuya parmak basan Shyamalan, bakalım bu filmi ile beklentileri karşılayabilecek mi?

Kevin’ın güvendiği tek kişi olan psikiyatrist Dr. Fletcher’dan (Betty Buckley) başkası değildir. Onu yalnızca Dr. Fletcher sakinleştirebilmektedir. Bir grup genç kızın da Kevin ile aynı ortamda kalması ve bulundukları ortamdan kaçma istekleri ta ki Kevin ile tanışana kadardır.

Kevin’ın kızlara türlü sürprizleri olacaktır…

Oldukça gizemli, korkutucu ve farklı yapısı ile şüphesiz şu ana kadar çıkan filmler arasında en farklı olanı!

Split filmi 20 Ocak 2017 tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde ne zaman vizyonda olacağı ise tam bir muamma!

Split Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKarşınızda Guardians of the Galaxy 2 Ravagers Ekibi
Sonraki İçerikThe Accountant Filminin Yeni Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)