James McAvoy’lu Split’ten Yeni Afiş Geldi

863

M. Night Shyamalan‘ın merakla beklenen filmi Split‘ten yeni bir afiş geldi. James McAvoy‘un canlandırdığı 23 kişiliği olan Kevin, bizi şaşırtabilecek mi?

Başroldeki Kevin (James McAvoy), içinde 23 tane kişiliği barındıran, bazı zaman şekil de değiştiren garip bir varlıktır. Mental farklılıkları fiziksel farklılılar ile birleştirerek türünde eşine az rastlanacak bir konuya parmak basan Shyamalan, bakalım bu filmi ile beklentileri karşılayabilecek mi?

- Reklamlar -

Kevin’ın güvendiği tek kişi olan psikiyatrist Dr. Fletcher’dan (Betty Buckley) başkası değildir. Onu yalnızca Dr. Fletcher sakinleştirebilmektedir. Bir grup genç kızın da Kevin ile aynı ortamda kalması ve bulundukları ortamdan kaçma istekleri ta ki Kevin ile tanışana kadardır. Kevin’ın kızlara yapacağı türlü sürprizler ile de filmin seyri değişmektedir.

Oldukça gizemli, korkutucu ve farklı yapısı ile şüphesiz “Şu ana kadar çıkan filmler arasında en farklı film” diyebiliriz.

Split filmi 17 Şubat 2017 tarihinde ülkermizde Parçalanmış ismi ile vizyona girecek.

23 Karakterli James McAvoy’un Split’inden Afiş

James McAvoy'lu Split'ten Yeni Afiş Geldi

Önceki İçerikMartin Scorsese’nin Son Filmi Silence’tan Fragman Geldi
Sonraki İçerikTrainspotting 2’den Bir Fragman Daha Alır Mıydınız?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)