Martin Scorsese’nin Son Filmi Silence’tan Fragman Geldi

595

Usta yönetmen Martin Scorsese‘nin oyuncu kadrosu, yönetici ekibi ve hikayesi ile merakla beklenen son filmi Silence‘tan etkileyici bir fragman geldi.

Silence konusu; Hristiyanlığı yaymak için Japonya’ya giden Cizvit Rahipleri, karşılaştıkları şiddet ve zulüm ile büyük bir şok yaşarlar. Akıl hocalığı yapayım ve dini yayayım derken şahit oldukları bu durum onları çok büyük bir olayın içerisine de çekecektir.

- Reklamlar -

Silence‘ı Martin Scorsese ve Jay Cocks (Gangs of New York) Shusaku Endo’nun kitabından uyarladı. Yapımcılığını Scorsese ve Emma Tillinger Koskoff‘un (The Wolf of Wall Street) üstlendiği filmin diğer ekip üyeleri ise şu şekilde: Randall Emmett (Lone Survivor), Barbara Defina (Goodfellas), Vittorio Cecchi Gori (Il Postino), Irwin Winkler (Creed).

Gördüğünüz üzere filmin yönetim ve yapım ekibi ateş ediyor. Peki oyuncu kadrosu silik mi? Tabii ki değil!

Filmin kadrosunda Andrew Garfield (The Amazing Spider-Man, The Social Network), Adam Driver (Star Wars: The Force Awakens, Girls), Liam Neeson (Taken), Tadanobu Asano (Thor), Issey Ogata (The Sun), Ciaran Hinds (Bleed For This), Yosuke Kubozuka (Go) ve Yoshi Oida (The Pillow Book) yer alıyor.

Silence’ın vizyon tarihi henüz ülkemiz için kesinleşmiş değil ancak Amerika’da Ocak 2017’de gösterime girecek. Umarız aynı tarih aralığında ülkemizde de vizyonda olur.

Martin Scorsese Son Filmi Silence’tan Fragman

Önceki İçerikMartin Scorsese’nin Silence Filminden Afiş ve Görselleri Geldi
Sonraki İçerikJames McAvoy’lu Split’ten Yeni Afiş Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)