Jaylah’in Yer Aldığı Star Trek Beyond Afişi Alır Mıydınız?

740

Sofia Boutella‘nın canlandırdığı Jaylah karakterinin yer aldığı Star Trek Beyond afişine ne dersiniz? O kadar güzel görünüyor ki… Aşağıdaki hali bile gördüğünüzde içinizi kıpır kıpır edebilir ancak bu afiş çoook güzel olmuş, çok.

Paramount Pictures ve Skydance tarafından Dünya çapında 22 Temmuz’da vizyona girecek olan Star Trek Beyond filmi yapımcı şirketleri ise Bad Robot, Sneaky Shark, Perfect Storm Entertainment’tır. Kadronun başını John Cho, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Zoë Saldana, Karl Urban, Anton Yelchin ve Idris Elba çekmektedir.

- Reklamlar -

Justin Lin’in yönetmenliğini yaptığı Star Trek BeyondJ.J. Abrams‘ın 3. kere yapımcılığını yaptığı film olacak. Diğer yapımcıları ise şu şekilde Roberto Orci, Lindsey Weber ve Lin iken Yönetici Yapımcılar Jeffrey Chernov, David Ellison, Dana Goldberg ve Tommy Harper’dır. Film Star Trek‘in yaratıcısı olan Gene Roddenberry’nin o güzel hikayesinden Simon Pegg ve Doug Jung tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

Jaylah’in Yer Aldığı Star Trek Beyond Afişi

Jaylah'in Yer Aldığı Star Trek Beyond Afişi Alır Mıydınız?

Önceki İçerikFree State of Jones Filminden Hareketli 3 Afiş
Sonraki İçerikJason Bourne Yeni Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)