Jason Bourne Yeni Fragmanı Yayınlandı

0
462

29 Temmuz’da vizyona girecek olan ‎Jason Bourne filmi yeni ve Türkçe alt yazılı fragmanı ile gönüllerimizi bir kez daha fethettti.

Büyük sorunlar sebebiyle fırtınalı geçen gündemde geçmişiyle yüzleşmeye çalışan Bourne kendini karanlık ve işkence gördüğü bir dünyada bulur.

‎Jason Bourne filmi

Yönetmenliğini serideki The Bourne Supremacy ve The Bourne Ultimatum filmlerini yöneten Paul Greengrass yapacakken senaryonun uyarlayıcıları ise Matt Damon, Paul Greengrass, Christopher Rouse iken karakterleri oluşturan diğer filmlerde olduğu gibi Robert Ludlum’dur.

Bilindiği üzere ünlü Amerikan yazar Robert Ludlum’un Bourne serisiyle ilgili 7 kitabı bulunmaktadır. Bunlar; Bourne Legancy, Bourne Betrayel, Bourne Imperative, Bourne Dominion, Bourne Objective, Bourne Deception ve Bourne Sanction’dur.

Kadrosundan kısaca bahsedecek olursak, Ex Machina ve The Man from U.N.C.L.E. filmlerinden tanıyacağımız Alicia Vikander; Serinin her iki filminin aksine Dexter dizisindeki Lumen karakteriyle hatırladığımız Julia Stiles; Black Swan, La Haine ve L’ennemi public n°1 filmlerinden tanıdığımız Vincent Cassel; Adını duyduğumuzda bile tüylerimizi diken diken eden ünlü aktör Tommy Lee Jones bu filmde yer alacak karakterlerden sadece bir kaçı.

‎Jason Bourne Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı

‎Jason Bourne Filmi Orijinal Fragmanı

Bonus olarak bir de Jason Bourne afişi

‎Jason Bourne filmi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir