Jennifer Lawrence ve Bradley Cooper’ın Joy Filmi Yeni Fragmanı Geldi

1444

David O. Russell’ın yazıp yönettiği Joy filminin yeni fragmanı 20th Century Fox tarafından paylaşıldı. Kadrosunda Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Edgar Ramirez, Diane Ladd, Virginia Madsen, Isabella Rossellini, Elisabeth Röhm ve Bradley Cooper’ın yer aldığı film aynı zamanda Russell, Lawrence, Cooper ve De Niro’nun birlikte çalışacağı üçüncü film olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Daha önce bu isimler Russell ile Silver Linings Playbook ve American Hustle filmlerinde rol almışlardı.

Joy filmi konusu; Joy isimli bir kadının (Jennifer Lawrence) 4 nesildir devam eden köklü bir aileye sahiptir. Ailesinden kalan büyük miras ile bu köklü hanedanın başına geçer ve kendi başına yönetmeye çalışır ancak yaşadığı ihanetler ile başına türlü belalar alan bu kadın, kimi zaman komik olayların da ortasında kalır. Aşkın, ihtirasın ve söylediğimiz gibi ihanetlerin ortasında kendisini bulan Joy bakalım bu işin üstesinden gelebilecek midir?

- Reklamlar -

David O. Russell’ın kalemi ve dünyasından çıkan filmimiz aşk, aile ve sadakatin ilmek ilmek işlendiği bir film olacağa benziyor.

Ülkemizde 1 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek filmi sabırsızlıkla beklediğimizi de belirtmek isterim.

Joy Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikAllegiant Fragmanı ve Posteri Yayınlandı
Sonraki İçerikBuz Devri 5 Fragman ve Yeni Karakter Posterleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)