Martin Scorsese’nin The Irishman Filminden Fragman

456

Dünya sinemasının gözbebekleri olan usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getiren Martin Scorsese‘nin The Irishman filminden tanıtım fragmanı geldi.

The Irishman Konusu

The Irishman filminde, 2. Dünya Savaşı sonrası Amerika’daki organize suç dünyası, gazi, dolandırıcı ve 20. yüzyılın en azılı isimlerinin yanında çalışmış bir mafya tetikçisi olan Frank Sheeran’ın gözünden izliyor olacağız. Amerika’nın karanlık tarihinin aydınlatılmamış (!) en büyük gizemlerinden biri olan efsanevi sendika patronu Jimmy Hoffa’nın kayboluşunu konu alan The Irishman; organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir karanlık yolculuğa bizi davet ediyor.

- Reklamlar -

Yönetmenliğini Oscar ödüllü ustalar ustası ünlü yönetmen Martin Scorsese yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise yukarıdaki dev isimlere ek olarak. Harvey Keitel, Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jack Huston, Kathrine Narducci, Jesse Plemons, Domenick Lombardozzi, Paul Herman, Gary Basaraba ve Marin Ireland gibi isimler bulunuyor.

The Irishman filminin 2019 Eylül ayında Netflix‘te yayınlanması bekleniliyor. O zamana kadar sansür gelmezse tabii (!)

The Irishman Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJohn Green’in Looking for Alaska Dizisinden Fragman Geldi
Sonraki İçerikCara Delevingne ve Orlando Bloom’dan Carnival Row’dan Fragman
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)