Allegiant Fragmanı ve Posteri Yayınlandı

1209

Veronica Roth’un best seller olan Uyumsuz (The Divergent) serisinin sondan bir önceki filmi olan Allegiant‘ın fragmanı ve posteri Lionsgate tarafından paylaşıldı.

Dünya genelinde büyük yankı uyandıran bu üçlemenin kadrosunda serinin diğer filmlerinde de yer alan Altın Küre adaylığı bulunan Shailene Woodley, Theo James, Oscar ödüllü Octavia Spencer ve Oscar adaylığı bulunan Naomi Watts bulunurken; Altın Küre adaylığı bulunan oyuncu Jeff Daniels’ın aksine serinin diğer bölümlerinde de görebileceğiniz; Ray Stevenson, Zoë Kravitz, Miles Teller, Ansel Elgort, Maggie Q, Keiynan Lonsdale ve Jonny Weston ile Mekhi Phifer ve Daniel Dae Kim de kadroya dahil olmuş bulunmaktadır. Bu isimlere kadroya henüz yeni katılmış olan Nadia Hilker ve Bill Skarsgård’ı da sayabiliriz.

- Reklamlar -

Dünyayı saran Insurgent ekibinden sonra Allegiant’ta yer alan Tris (Shailene Woodley); Four (Theo James) ile birlikte şehri çevreleyen duvarın ötesine geçerler. Orada Genetik Refah Bürosu olarak bilinen gizemli bir kurumla karşılaşırlar.

Veronica Roth’un best seller romanlarından biri olan Allegiant‘ı Robert Schwentke yönetirken, uyarlaması Noah Oppenheim ve Adam Cooper & Bill Collage ve Stephen Chbosky’e aittir. 2011 yılından beri New York Times best seller kitaplar arasında en uzun soluklu en iyi satış yapan seri olması özelliğini taşıyan hikayesinin başarı hikayesi saymakla bitmiyor. İlk film vizyona girdiği sırada 17 milyon kopya satan seri; filmden sonra dünya çapında 34 milyon adet kopya ile başarısını perçinlemiş. Allegiant kitabının ilk çıktığı zaman HarperCollins Baskı Evi’nin 455.000 baskı ile yeni ve kırılması güç bir rekora imza atmasını sağlamış.

Yapımcılığını Lionsgate’in yaptığı film Kuzey Amerika’da yer alan Summit Entertainment tarafından 18 Mart 2016’da vizyon alınacak. Serinin son filmi olan Ascendant ise 24 Mart 2017’de karşımıza çıkacak.

Allegiant Filminin Fragmanı

Allegiant Filminin Afişleri

Önceki İçerikTriple 9 Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikJennifer Lawrence ve Bradley Cooper’ın Joy Filmi Yeni Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)