John Wick 2 Çekimleri İçin Keanu Reeves Antrenmanda

1233

John Wick 2 çekimleri Roma’da devam ederken Lionsgate Keanu Reeves‘in yaptığı antrenmandan görüntülerin bulunduğu bir video yayınladı. Role kendini kaptıran ünlü oyuncu hızını alamayıp gördüğünü indiriyor!

John Wick 2 Çekimleri İçin Keanu Reeves Antrenmanda

- Reklamlar -

Matrix serisindeki performansıyla kalplerimizi fetheden Keanu Reeves, 2014 yılında vizyona giren John Wick ile kendine has bir aksiyonun da başlangıcını yapmıştı. Gun-Fu tabiri verilebilecek olan filmin devamında da yine aynı aksiyonun bir parçası olacağımızın garantisi aşağıdaki videoda mevcut.

İlk filmi izleyenlerin “Abi adam bi’ giriyor 10 adamın arasında herkesi dövüyor, öldürüyor. Malkoçoğlu’nun Hollywood versiyonu gibi olmuş.” düşüncesi hakim olsa da biraz farklı ve iyice irdelenmesi gereken bir film olduğunu söylememiz gerekiyor. “Ya her filmi de böyle irdelemeyelim! Dümdüz izleyelim bir kere de!” diye içinizden geçiriyor olabilirsiniz ama ne yazık ki öyle değil.

John’un bir tetikçi olmasının dışında gittiği otele yalnızca özel ve seçilmiş insanların girebiliyor olması, düşmanı olan adamın şaşalı hayatı ve zenginliğinin arkasındaki güç gibi birçok noktanın işlendiği bu filmi aksiyonun dışında bir de bu gözle izlemek gerekiyor.

Neyse biz gelelim Keanu Reeves‘in bu hırsına! Bu adama hayran olmamak elde değil. Yaptığı her işi (büyük, küçük demeden) gücünün son damlasına kadar harcayan ve rolüne kendinden çok şey katan ünlü oyuncu John Wick 2 için de yine iddialı geliyor diyebiliriz.

10 Şubat 2017’de Amerika’da vizyona girecek olan film için biraz daha beklememiz gerekiyor.

John Wick 2 Çekimleri İçin Antrenman Yapan Keanu Reeves

Önceki İçerikMiss Peregrine’s Home for Peculiar Children Yeni Görselleri Geldi
Sonraki İçerikThief Oyunu Sonunda Film Oluyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)