MÜJDE: Dördüncü Matrix Filmi Geliyor

549

John Wick serisi ile gönlümüzü şenlendiren Chad Stahelski, yeni Matrix filmi için hazırlıkların sürdüğünü ve Wachowski Kardeşler’in de proje dahil olduğunu söyledi.

MÜJDE: Dördüncü Matrix Filmi Geliyor

- Reklamlar -

Daha önce Matrix Reloaded filminde Dublör ve Dublör Koordinatörü olarak görev alan ve John Wick serisini bizlere sevdiren Chad Stahelski; Uzunca bir süredir merakla beklenen “Matrix 4 ne zaman geliyor?” sorusuna yüreklere su serpen bir cevap vermiş.

Matrix 4 Ne Zaman Geliyor?

Chad Stahelski’nin Yahoo Movies UK‘e verdiği röportaj’da Matrix 4’ün ne zaman vizyona gireceğini belirtmemiş olsa da verdiği bilgiler şimdilik hayranlarını sevindiren cinsten.

2017 yılında sizlerle paylaştığımız “Yeni Matrix filmi geliyor” haberimizde pek bir olumsuz konuşmuşuz ama John Wick’in yönetmeni işin içine girip bir de geçen süre zarfında Wachowski Kardeşler’in de ikna edilmesiyle güzel bir filmin geleceğine dair umutlarımız kabarmış oldu.

Stahelksi’nin Yahoo Movies UK’e Keanu Reeves ile birlikte John Wick 3 için katıldığı röportajda kullandığı cümleler ise şöyle:

  • Wachowski Kardeşler’in Matrix ile sadece bir film yapmadıklarını, bizim hastası olduğumuz bir seriye imza attıkları için çok mutluyum.
  • Onların bu başyapıta yeni bir film eklemek için pek niyetli olmadıklarını biliyordum. Bu yüzden kolları sıvadım. Ne zaman isterlerse Matrix 4 için onlarla birlikte çalışmaktan gurur duyarım.
  • Keanu Reeves ise “Böyle bir şey olursa nasıl hayır diyebilirim ki?” diyerek beklentiyi arşa çıkarmış.
Önceki İçerikRobert De Niro, Morgan Freeman ve Tommy Lee Jones The Comeback Trail İle Geliyor
Sonraki İçerikCate Blanchett’lı Where’d You Go, Bernadette’ten Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)