Kayıp Balık Dory Filmi Yeni Görselleri Yayınlandı

1235

Kayıp Balık Dory filmi, Disney•Pixar’ın çok uzun zamandır beklenen animasyon filmlerinden bir tanesi. Regal, AMC Theaters, Ellen ve Cinemark tarafından paylaşılan görseller ile Dory’nin ne kadar korktuğu ve kötülüklerden saklanmaya çalıştığına şahit oluyoruz.

Pixar’ın The Good Dinosaur (İyi Bir Dinazor) filminin 2015 yılında (Dünya genelinde) vizyona girmesinden dolayı Kayıp Balık Dory’i biraz ileri bir tarihe iteklemek zorunda kalan Disney’in bu film için beklentileri de epey fazla.

- Reklamlar -

Kayıp Balık Nemo filminden sonraki 6 ayın anlatıldığı bu devam filmi, Marlin’in aşırı unutkan yol arkadaşı Dori’nin hikayesini anlatmaktadır. Kocaman okyanusta yolunu kaybeden, evine ve ailesine kavuşmak için yollara düşen Dori’nin yine belalar başından eksik olmayacak.

Kayıp Balık Dory filminde eksi filmden Nemo (Hayden Rolence), Marlin (Albert Brooks) ve Balıkçı Teknesi Çalışanları gibi bazı eski karakterleri de göreceğimiz filmin senaryosu ve yönetmenliğini Kayıp Balık Nemo ve Wall-E filmleriyle Yılın En iyi Animasyon Filmi Oscar ödüllerini alan Andrew Stanton yapmaktadır. Orijinal seslendirici ekibinde ise Kaitlin Olson’ın Destiny’i Diane Keaton’ın Jenny, Ellen DeGeneres’in Dory, Ed O’Neill’ın Hank, Ty Burrell’ın Bailey, Albert Brooks’un Marlin, Eugene Levy’nin Charlie ve Hayden Rolence’ın Nemo’yu seslendireceğini eklemek isteriz.

Kayıp Balık Dory filmi yeni görselleri

Önceki İçerikRobert Schwentke Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2’den Ayrıldı
Sonraki İçerikHoverboard ile Goku Olmak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)