Keanu Reeves’in The Whole Truth Filminden Yeni Fragman Geldi

631

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı The Whole Truth filminden yeni bir fragman yayınlandı. Kadrosuyla dikkat çeken ve güzel bir vakit vaadeden bu filmi izleyiniz.

Kadrosunda Renée Zellweger, Gugu Mbatha-Raw, Gabriel Basso ve Jim Belushi‘nin yer aldığı film yine buram buram suç kokuyor.

- Reklamlar -

Bir savunma avukatı olan Richard Ramsay’in (Keanu Reeves) dul olan arkadaşı Loretta Lassiter’a (Renée Zellweger) verdiği söz ile oğlu Mike’ı (Gabriel Basso) hapishaneden kurtarmak ister. Mike’ın suçu ise babasının öldürülmesindeki tek cinayet zanlısı olmasıdır.

Mahkeme devam ederken Boone Lassiter (Jim Belushi) bulduğu bir kanıt ile karanlık gibi görünen bu davaya bir ışık olur. Richard Ramsay bu aşamadan sonra yeni meslektaşı Janelle (Gugu Mbatha-Raw) ile birlikte müvekkilini dışarı çıkarmak için tüm gerçek kanıtlara sahiptir. Bakalım başarabilecek mi?

Ülkemizde 19 Ağustos’ta vizyona giren filmi henüz izlememiş olanlar çok şey kaçırmamış olabilir ancak The Whole Truth, vaktinizi iyi geçirebileceğiniz bir yapım.

The Whole Truth Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikPassengers’tan Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Fragman
Sonraki İçerikFuriosa Merkezli Bir Mad Max Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)