Kidnapping Mr. Heineken Fragmanı Yayınlandı

1099

Kidnapping Mr. Heineken, beş parasız kalan bir grup gencin büyük markası Heineken‘in büyük patronu Alfred “Freddy” Heineken’i kaçırma planını konu almaktadır.

Filmin başrollerinde 21, One Day ve Cloud Atlas filmlerinden tanıdığımız Jim Sturgess; Avatar, Clash of Titans ve Terminator: Salvation gibi filmlerden tanıdığımız Sam Worthington ve böyle filmlerin adamı olan tabii ki Anthony Hopkins yer almaktadır.

- Reklamlar -

Film bir yandan kaçırmayı konu alıp Aksiyonu işlerken bir yandan da aslında “Abiii ne kadar çok para var o adamda sen biliyo musun!” cümlesinin manevi anlamda ne kadar boş olduğunu, Freddy’nin ne kadar kötü durumda olduğunu göstererek de Dramı işlemektedir.

Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği ile ilgili kesin bir bilgi yok ama Hollanda‘da 26 Mart‘ta vizyonda. Bekliyoruz efenim böyle filmleri ama ismi sebebiyle gelecek gibi de görünmüyor. Nasip.

Kidnapping Mr. Heineken Filminin Fragmanı

Önceki İçerikİzlenmesi Gereken 10 Psikolojik Film
Sonraki İçerikSünger Bob Filmi Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)