Korku ve Komediyi Bir Arada Sunan The Final Girls Fragmanı Geldi

1280

SXSW, Toronto Film Festivali ve LA Film Fest’te Official Selection’a layık görülen The Final Girls filminin fragmanı yayınlandı. Başından uyarayım şimdiye kadar izlediğiniz tüm korku filmlerini unutup kendinize yeni bir sayfa açmanız gerekecek. Çünkü konusu itibarıyla diğer tüm korku filmlerinden ayrılan ve sizi kendinize bağlayacak türden bir film geliyor. Yönetmenliğini Todd Strauss-Schulson‘un yaptığı filmin konusu, annesi 80’lerin ünlü korku filmi oyuncularından biri olan Max (Taissa Farmiga) arkadaşlarıyla gittiği sinema salonunun bir yangın sonrasında kendilerini Max’in annesi Amanda’nın oynadığı filmde bulurlar. (Malin Akerman)

Bir korku filmi klasiği olarak The Final Girls’te Jason’a (13. Cuma) benzeyen bir karakter var ve çevredeki insanlara huzur vermiyor. Yine bir klasik olarak seks ve çılgın partiler de var. Anlayacağınız korku filmlerini bu kadar güzel eleştirebilen bir film gelmemiş ve yapılmamıştı. Çok da güzel oldu gelmesi.

- Reklamlar -

Filmin oyuncu kadrosunda The Vampire Diaries Elena&Katherina rolleriyle tanıdığımız Nina Dobrev, American Horror Story‘deki Zoe Benson / Violet Harmon rolleriyle tanıdığımız Taissa Farmiga, Vikings dizisindeki Bjorn Lothbrok rolüyle tanıdığımız Alexander Ludwig ve Watchmen filmindeki Laurie Jupiter / Silk Spectre II rolleriyle tanıdığımız Malin Akerman yer alıyor.

The Final Girls Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDark Places / Karanlık Yerler Film İncelemesi
Sonraki İçerikDeadpool’dan Yeni Fotoğraflar Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)