Kubo’dan İnteraktif Bir Harita Geldi

523

Kubo and the Two Strings, hikayesi ile animasyona farklı bir soluk getirmeye hazırlanırken filmdeki dünyayı görmek adına interaktif bir harita paylaşıldı.

LAIKA ve Focus Features tarafından paylaşılan harita üzerine işaretlenmiş farklı noktalara tıklayarak Kubo’nun dünyasını ziyaret edebilirsiniz.

- Reklamlar -

 

Yönetmenliğini Travis Knight’ın (The Boxtrolls, Coraline ve ParaNorman) yaptığı filmin senaryosu Marc Haimes ve Chris Butler’a aittir.

Kubo and the Two Strings filminde Kubo’yu Game of Thrones dizisinin Rickon Stark’ı Art Parkinson seslendirmektedir.

Filmde Kubo, deniz kenarındaki köyünde mütevazi bir yaşam sürmektedir. Geçmişten gelen bir ruh, eski kan davasını yeniden alevlendirir ve hayatı alt üst olur. Hosato (George Takei), Hashi (Cary-Hiroyuki Tagawa) ve Kamekichi (Brenda Vaccaro), Kubo’nun sahilde yaşadığı yönünde dedikoduları yayar. Kan davası sayılabilecek bir olayın ortaya çıkmasına sebep olurlar.

Tanrılar ve canavarlar gibi pek çok doğaüstü yaratık harekete geçince, Kubo hayatta kalmak için eski bir Samuray savaşçısı olan babasının zırhını bulmak zorunda kalır.

Kubo and the Two Strings, 28 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.

Kubo and the Two Strings İnteraktif Haritası

UPDATE: Video silindiği için aşağıdaki websitesinden detaylara göz atabilirsiniz.

Commarts

Önceki İçerikThe Secret Life of Pets 2 Filmi 2018 Yılında Gelecek
Sonraki İçerikMark Ruffalo’dan Thor: Ragnarok Fotoğrafı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)