Kylo Ren, Starkiller Karargahına Tebdil-i Kıyafet Yaparak Gelirse

988

Kylo Ren, Adam Driver’ın hayat verdiği Star Wars: The Force Awakens ile hayatımıza giren yeni Star Wars villian’ı. Patronları tebdil-i kıyafet yaparak bulundukları iş yerine gizlice sokarak çalışanlarına sürprizler yapan Saturday Night Live; Programındaki Undercover Boss skecine Kylo Ren‘i Starkiller karargahına sokarsa ne olur hiç düşündünüz mü?

Adının Matt olduğunu ve radar teknikeri olarak tanıtan Kylo Ren, Stormtrooper’lar ve diğer karargah çalışanları tarafından nasıl karşılanır sizce?

- Reklamlar -

Genelde bu gibi durumlar hep çalışanların aleyhine sonuçlanır değil mi? Burada da öyle oluyor ve Kylo Starkiller çalışanları tarafından itilip kakılıyor ve gıyabında konuşuluyor.

İşte Kylo Ren ve Undercover Boss

J.J. Abrams‘ın yönetmenliğini yaptığı Star Wars: The Force Awakens‘in senaryosunu Lawrence Kasdan & Abrams uyarlarken başrollerinde John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Oscar ödüllü Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Andersen, Domhnall Gleeson ve Max von Sydow yer alıyordu. Bu ekibe Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew ve Kenny Baker katılmıştı.

18 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren Star Wars: The Force Awakens, seriye yedinci film olarak dahil olmuş ve sekizinci ve dokuzuncu film için de tarihler kesinleşmişti. Amerika’daki açılış haftasında 247 milyon dolar ve dünya genelinde 529 milyon dolar gişe hasılatı elde eden efsanevi seri gişe rekoru kırmak için yeni rakamları bekliyor.

Önceki İçerikRüzgar Gibi Geçti Sahnesini 29 Ünlü Tekrar Oynarsa
Sonraki İçerikCara Delevingne Valerian Setinden Bir Video Paylaştı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)