Leylekler Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

366

Leylekler filmi yeni fragmanı Warner Bros. Pictures tarafından paylaşıldı. Jason Derulo‘nun bu filme özel yaptığı şarkı ile birlikte gelen fragman ile çook eğlenceli.

Phil Lord, Christopher Miller, Glenn Ficarra ve John Requa’nın yapımcılığını yaptığı filmin orijinal seslendirici ekibinde Andy Samberg, Kelsey Grammer, Keegan-Michael Key ve Jordan Peele yer almaktadır.

- Reklamlar -

Leylekler (Storks) filmde bebekleri ailelerine paketleyen büyük bir fabrikanın başında olan bir leylektir. Yardımcısının (Junior) yanlışlıkla Bebek Paketleme Cihazı’nı aktif edip yanlış bebeği yanlış aileye teslim etmesiyle birlikte karışan ortalığı konu almaktadır. Patronun ilk zamanlar sorun etmediği bu durum, bir türlü çözülemeyen bir sorun haline gelince olaya el atar ve Junior, Tulip ve leyleğimizi görevlendirip bu işe bir son vermelerini ister. Bakalım ekip bebeği kurtarıp dünyayı bu karışıklıktan kurtarabilecek mi?

Bir Warner Bros. yapımı olan ve 23 Eylül 2016 tarihinde dünya çapında vizyona girecek olan filmin ülkemizde de aynı tarihte sinemalarda olması dileğiyle.

Leylekler Filminin Yeni Fragmanı