Leylekler Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

761

Leylekler filmi yeni fragmanı Warner Bros. Pictures tarafından paylaşıldı. Jason Derulo‘nun bu filme özel yaptığı şarkı ile birlikte gelen fragman ile çook eğlenceli.

Phil Lord, Christopher Miller, Glenn Ficarra ve John Requa’nın yapımcılığını yaptığı filmin orijinal seslendirici ekibinde Andy Samberg, Kelsey Grammer, Keegan-Michael Key ve Jordan Peele yer almaktadır.

- Reklamlar -

Leylekler (Storks) filmde bebekleri ailelerine paketleyen büyük bir fabrikanın başında olan bir leylektir. Yardımcısının (Junior) yanlışlıkla Bebek Paketleme Cihazı’nı aktif edip yanlış bebeği yanlış aileye teslim etmesiyle birlikte karışan ortalığı konu almaktadır. Patronun ilk zamanlar sorun etmediği bu durum, bir türlü çözülemeyen bir sorun haline gelince olaya el atar ve Junior, Tulip ve leyleğimizi görevlendirip bu işe bir son vermelerini ister. Bakalım ekip bebeği kurtarıp dünyayı bu karışıklıktan kurtarabilecek mi?

Bir Warner Bros. yapımı olan ve 23 Eylül 2016 tarihinde dünya çapında vizyona girecek olan filmin ülkemizde de aynı tarihte sinemalarda olması dileğiyle.

Leylekler Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikHızlı ve Öfkeli 8’in Hapishane Sahnesinden Bir Video Geldi
Sonraki İçerik31 Temmuz Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)