Lights Out Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

671

Lights Out filmi yeni fragmanı geldi a dostlar! Yapımcılığını James Wan‘ın (The Conjuring, Insidious, Saw) yaptığı film korku filmi severlerin hoşuna gidecek cinsten!

New Line Cinema tarafından yayınlanan filmin konusu ise karanlığın büyük bir tehdit olduğuyla alakalı… Sizi bilmiyorum ama ben bu karanlıktan ciddi anlamda korkuyorum. Belki de çocukluğumla alakalı bilmiyorum ama 30 yaşını devirmiş olmama rağmen hala geceleri rahat bir uyku çektiğim söylenemez.

- Reklamlar -

Lights Out filmi de bu korkunun üzerine giden bir konuya sahip. 2013 yılında yayınlanan ve David F. Sandberg‘in yönetmenliğini yaptığı aynı isimli kısa filmin uzun metrajlı versiyonunda Rebecca evden çıktığında korkularını geride bıraktığını düşünen ve büyüdüğünde aslında bu korkuların gerçek dışı şeyler olduğunun bilincinde olan bir yetişkindir. Fakat küçük kardeşi Martin, Rebecca’nın çocukluğunda yaşadığı bu korkunun biraz daha fazlasını yaşayacaktır. Anneleri Sophie ise karanlıkla birlikte gelen bu yaratık ile karşılaşmış ve hayati tehlikesi bulunan bir durumda kalır. Bakalım Rebecca çocukluk korkusunu yenip bu tehlikeli durumun üstesinden gelebilecek mi?

David F. Sandberg tarafından yönetilen film, Eric Heisserer’in yönetmen David F. Sandberg’in kısa filminden beyaz perdeye uyarlamasıyla karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Lights Out filminin başrollerinde ise Teresa Palmer, Gabriel Bateman, Alexander DiPersia, Billy Burke ve Maria Bello yer almaktadır. Yapımcılıklarını ise The Conjuring serisinin de yönetmenliğini yapan James Wan ile Lawrence Grey ve Eric Heisserer’in yaptığı, Yönetici Yapımcılığını ise Walter Hamada, Dave Neustadter, Richard Brener, Michael Clear, Jack Murray ve Ben Everard üstlenmektedir.

Lights Out filmi Amerika’da +13 yaş sınırlaması ise 22 Temmuz’da vizyondaki yerini alacakmış. Şiddet ve rahatsız edici görüntülere sahip olan bu filmin ülkemizde vizyona ne zaman gireceğini kestiremiyoruz.

Lights Out Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikMechanic: Resurrection Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikHızlı ve Öfkeli 8 Arabaları Görücüye Çıktı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)