Luke Cage 2. Sezon Onayını Aldığını Duyurdu

477

Luke Cage 2. Sezon onayı ile Marvel‘ın Netflix platformuna yaptığı açılımın en büyük yapımlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlandı.

Marvel Entertainment‘ın yaptığı açıklamanın ardından Luke Cage‘in Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile de sevincimiz semalara çıktı.

- Reklamlar -

Luke Cage‘in hikayesi ise şöyleydi: Carl Lucas’ın (Şimdiki ismi ile Luke Cage) hapiste zor günler geçirmektedir. Suçsuz yere hapis yatan Lucas, Rackham isminde sadist bir gardiyan tarafından sürekli şiddete maruz kalıyordur. Şartlı tahliye taleplerinin tamamının reddedildiği böyle bir dünyada yaşamak zorundadır.

Dr. Noah Burstein adlı bir araştırmacı ile yolları kesişen Lucas, süper asker deneyi için gönüllü olmaya ikna edilir. Deney henüz yeni başlamışken gardiyan Rackham tarafından sabote edilir. Sabote edilen deney sürpriz bir şekide Lucas’ı insan üstü güçlü ve yaralanmaz bir deriyle kuşatır. Onu öldürmek için gelen Rackham için artık kolay lokma değildir ve roller değişmiştir. Sonunda haksız yere yattığı hapishaneden kaçar ve artık intikam kaçınılmazdır.

Mike Colter‘ın başrolünde yer aldığı diziye yeni katılanlar ise şu şekilde olacak. Luke Cage oyuncuları: Simone Missick – (Misty Knight), Frank Whaley (Rafael Scarfe), Mahershala Ali (Cottonmouth), Theo Rossi (Shades), Alfre Woodard (Mariah Dillard) ve Rosario Dawson (Claire Temple) bizlerle olacak.

Colter ve Missick şu anda Marvel’s The Defenders‘ı çekiyor, dört kahraman şovunu bir araya getiren bu doruk noktası olan olay 2017 yılında beğenimize sunulacak.

Luke Cage 2. Sezon Duyurusu

Önceki İçerikSense8 2. Sezon Öncesi Yeni Haberler
Sonraki İçerikTom Cruise’lu The Mummy’den Etkileyici Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)