Luke Cage Dizi Müzikleri Yayınlandı

1127

Marvel‘ın Netflix açılımıyla birlikte yükselişe geçen ve müzikleri ile bizi bizden alan Luke Cage‘in dizi müzikleri 2XLP şeklinde yayınlandı.

Luke Cage‘in hikayesi; Carl Lucas’ın (Şimdiki ismi ile Luke Cage) hapiste zor günler geçirmektedir. Suçsuz yere hapis yatan Lucas, Rackham isminde sadist bir gardiyan tarafından sürekli şiddete maruz kalıyordur. Şartlı tahliye taleplerinin tamamının reddedildiği böyle bir dünyada yaşamak zorundadır.

- Reklamlar -

Dr. Noah Burstein adlı bir araştırmacı ile yolları kesişen Lucas, süper asker deneyi için gönüllü olmaya ikna edilir. Deney henüz yeni başlamışken gardiyan Rackham tarafından sabote edilir. Sabote edilen deney sürpriz bir şekide Lucas’ı insan üstü güçlü ve yaralanmaz bir deriyle kuşatır. Onu öldürmek için gelen Rackham için artık kolay lokma değildir ve roller değişmiştir. Sonunda haksız yere yattığı hapishaneden kaçar ve artık intikam kaçınılmazdır.

Gümbür gümbür biten bir ilk sezonun ardından bu soundtrackler harika geldi. Afiyet olsun. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Luke Cage Dizi Müzikleri

Devamı için tıklayın

Önceki İçerikFantastic Beasts’ten 3 Yeni TV Spotu Geldi
Sonraki İçerikDwayne Johnson ve Kevin Hart’tan Yeni Jumanji Videosu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)