Dwayne Johnson ve Kevin Hart’tan Yeni Jumanji Videosu

0
196

Dwayne Johnson ve Kevin Hart yeni Jumanji filmi için epey eğlenceli videolar paylaşıyor ama bu film beklediğimiz gibi gelmezse bozuşuruz beyler ona göre!

Dwayne Johnson ve Kevin Hart'tan Yeni Jumanji Videosu

- Reklamlar -

Bad Teacher ve Sex Tape filmlerinin de yönetmeni olan Jake Kasdan’ın yöneteceği Jumanji filmi için geri sayım devam ediyor. Filmin senaryosu ise High Fidelity ve Con Air filmlerinin de senaryolarında parmağı bulunan Scott Rosenberg tarafından ele alınacak.

J.J. Abrams‘ın şirketi olan Bad Robot’tan Jeff Pinkner’ın yönetici yapımcılığı ile de Bilim-Kurgu kısmı pekiştirilecek. Matt Tolmach’ın yapımcılığını üstleneceği filmin 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Dwayne Johnson ve Kevin Hart’tan Yeni Jumanji Videosu

In a scene for #Jumanji where I have to carry @kevinhart4real on my back while running thru the jungle, we are – unfortunately – harnessed together for hours while the entire crew looks up and enjoys our pain. In the movie this scene will be crazy funny. In real life this is bullshit, but we commit to the comedy. ?? #OnLocation #Jumanji #Hawaii #KevinsMooseKnuckle #DJsNightmare

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz