Luke Cage Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

490

Marvel‘ın merakla beklenen ve Netflix‘te yayınlanacak Luke Cage TV dizisinin fragmanı yayınlandı.

Carl Lucas’ın (Şimdiki ismi ile Luke Cage) hapiste zor günler geçirmektedir. Suçsuz yere hapis yatan Lucas, Rackham isminde sadist bir gardiyan tarafından sürekli şiddete maruz kalıyordur. Şartlı tahliye taleplerinin tamamının reddedildiği böyle bir dünyada yaşamak zorundadır.

- Reklamlar -

Dr. Noah Burstein adlı bir araştırmacı ile yolları kesişen Lucas, süper asker deneyi için gönüllü olmaya ikna edilir. Deney henüz yeni başlamışken gardiyan Rackham tarafından sabote edilir. Sabote edilen deney sürpriz bir şekide Lucas’ı insan üstü güçlü ve yaralanmaz bir deriyle kuşatır. Onu öldürmek için gelen Rackham için artık kolay lokma değildir ve roller değişmiştir. Sonunda haksız yere yattığı hapishaneden kaçar ve artık intikam kaçınılmazdır.

Mike Colter‘ın başrolünde yer aldığı dizide Simone Missick – Misty Knight, Frank Whaley – Rafael Scarfe, Mahershala Ali – Cottonmouth, Theo Rossi – Shades, Alfre Woodard – Mariah Dillard ve Rosario Dawson – Claire Temple rolleriyle izleyeceğiz.

Luke Cage 30 Eylül’de Netflix‘te!

Luke Cage Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikDeath Note’un Ryuk’unu Willem Dafoe Seslendirecek
Sonraki İçerikKarşınızda Rogue One’ın Yeni Droidi C2-B5
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)