Lütfi Kısa Filmi Desteklerinizi Bekliyor

1233

Cahit Kaya Demir‘in yazıp yönettiği Lütfi kısa filmi oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkatleri üzerine çekerken filmin bitmesi için desteğinize ihtiyaç var.

Kadrosunda Levend Öktem, Osman Sonant, Sevinç Erbulak, Beyti Engin ve Özgün Akaçça gibi isimler olan Lütfi bu desteği sonuna kadar hak ediyor!

- Reklamlar -

Lütfi Kısa Filmi Desteklerinizi Bekliyor

Lütfi kısa filminin konusu ise 12 yıl boyunca Azrail’i bekleyen Lütfi artık kendi işini kendi görmeye karar verir ama bir türlü intihar etmeyi beceremez. Daha önce bir sebepten cinayet işlediğini öğrendiği kapıcısından bunu yapmasını ister. Anlaşırlar. Anlaştıktan sonra artık başkasının elinden ölümü kesinleşen Lütfi hayata daha farklı bakmaya başlar. Fakat anlaşma anlaşmadır…

Lütfi kısa filmine destek olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm oyuncuların ve ekibin maddi hiçbir kazanç elde etmeden yer aldıkları ve çekimleri tamamlanmış olan bu filmin kurgu, ses ve renk düzeltmelerindeki giderleri, çekimleri esnasındaki bir takım harcamaların geri ödenmesi ve festival yolculuğundaki gerekli bütçeyi elde etmesi için desteğinize ihtiyacı var. Başarıya ulaştığı takdirde fonun ödenmesi düşünülen giderleri aşağıdaki gösterilen şekildedir:

  • Ses ve Renk Düzeltmeleri: 3.000TL
  • Çekimleri Esnasındaki Ekip Giderleri İçin Girilen Borçların Temizlenmesi: 1.500TL
  • Festival Yolculuğundaki Tahmini Giderleri: 500TL

Maddi desteğinizin yanında bu içeriği paylaşarak da manevi destek olabilirsiniz.

Lütfi Kısa Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMackenzie Davis de Blade Runner 2 Kadrosunda
Sonraki İçerikFree State of Jones Filmi Yepyeni Fotoğrafları Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)