Mad Max: Fury Road (2015)

3
1139

Mad Max: Fury Road, serinin 3. filminden tam 30 yıl sonra tekrar sahneye çıkıyor.

Max (Tom Hardy), bir grup tarafından ele geçirilmiş ve grubun ürettiği askerlere taze kan olarak kullanmaktadır. Grubun asi ve yozlaşmış kızı Furiosa (Charlize Theron) bir gün savaş aracıyla göreve gönderilir ve olaylar başlar.

Furiosa çocukken bu grup tarafından yuvası olan Yeşil Bölge’den kaçırılmıştır. Kendini ve grubun kralı Ölümsüz Joe’nun karılarını (zararsız spoiler: karıları süt gibi) zulümden ve asker doğurma makinesi olarak kullanılmaktan kurtarmak ve kurtuluş olduğunu düşündüğü, doğduğu yere, Yeşil Bölge’ye ulaşmak için büyük bir tehlikeye atılmıştır.

Grubun yürekli ve gözüpek askeri Nux (Nicholas Hoult)’ın taze kan deposu olarak kendini savaş alanında bulan Max, ilk bulduğu fırsatta kendini ondan kurtarır ve Furiosa’nın ekibinde bulur.

mad max fury road

İlk başlarda Furiosa ve ekibine güvenemeyen Max, onlarla zaman geçirdikçe, kendisinden çok onları kurtarmak için çabalayacaktır.

Ekip, arkalarında kendilerini kovalayan koca bir ordu ile mücadele ederek kurtulma ümidiyle ilerlemektedir.

Yeşil Bölge’ye ulaştıklarında ise oranın artık yok olduğunu görürler ve Max kendi yoluna ayrılmak ister. Daha sonra ise karar değiştiren Max, Furiosa’ya geldikleri yere geri dönmelerinin daha iyi olacağını ve onlarla gideceğini söyler.

Artık son mücadele başlar ve işler iyice kızışmıştır.

İyi seyirler^^

Mad Max: Fury Road Fragman

Mad Max: Fury Road Filminin Fotoğrafları

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir