Yepyeni Venom Fragmanı Geldi

557

Marvel Comics‘in aynı adlı karakterinden uyarlanan Venom, çok can yakacak gibi görünüyor. Tom Hardy’nin başrolünde olduğu filmden ikinci fragman geldi bile. Bu fragmanla anladık ki, bu kadar beklediğimize değecek olan bir yapım daha yolda.

Yepyeni Venom Fragmanı Geldi

- Reklamlar -

Örümcek Adam çizgi romanlarıyla kendisini tanıtıp kanıtladıktan sonra kendi hikayesine kavuşan Venom, Sony tarafından bağımsız bir proje olarak beyaz perdeye aktarılıyor. Aklınızda şöyle sorular olabilir: Örümcek Adam nerede? Hikaye neyi anlatıyor? Venom neden Marvel Sinematik Evreninde yok? Joe Russo, bu soruları basit bir şekilde yanıtladı: ‘’Venom, Sony’e ait.’’ Lisans anlaşmaları nedeniyle tamamı Marvel ürünü olan filmleri bile birbirinden ayırıyoruz. (Örümcek Adam’ın yapım hakları Sony’ye ait olmasına rağmen karakter, özel bir sözleşmeyle Disney evrenine katıldı.) Bu nedenle hepsinin yapımını Marvel üstleniyor olsa da Marvel filmleri de kendi içinde farklı evrenlere ayrılıyor.

Yepyeni Venom Fragmanı Geldi

Tom Hardy’nin rol alacağı filmde Lethal Protector çizgi romanı temel alınacak. Normalde çizgi romanlarda Spider-Man ve Venom yaşadıkları sürecin ardından barış yapmaya karar veriyordu. Eddie Brock farklı bir hayat kurmak için San Francisco‘ya taşınıyordu. Burada ise her şey San Francisco’da başlıyor. Hırslı bir gazeteci olan Eddie yasa dışı deneyler yaptığını düşündüğü Life Foundation‘ın peşine düşüyor. Böylece yolu simbiyotlarla kesişiyor.

Yepyeni Venom Fragmanı Geldi

5 Ekim’ de vizyona girecek filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Buyurun fragmanı hep birlikte izleyelim:

Yeni Venom Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe First Purge – İlk Arınma Gecesi (2018) Film İncelemesi
Sonraki İçerikJ.J Abrams Star Wars: Bölüm 9 İçin Kolları Sıvamış
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.