Magnificent Seven Filmi Yeni Fragman ve Afişi Yayınlandı

726

Başrolünde Denzel Washington‘ın yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua‘nın yaptığı Magnificent Seven filminden yeni bir afiş ve fragman geldi.

Filmde Meksika’daki Rose Creek isimli köy ahalisinin ürünlerini düzenli olarak yağmalayan ele başı Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) ve haydutlarından korunmak için; Amerikalı Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo) ve Red Harvest (Martin Sensmeier) isimli bir grup silahşörü kiralamaları ve onlarla birlikte haydutlara karşı verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

- Reklamlar -

Senaryosu True Detective’in de yaratıcısı olan Nic Pizzolatto ve The Equalizer filminin senaristi Richard Wenk’e aittir. Filmin diğer oyuncuları ise; Haley Bennett, Matt Bomer, Billy Slaughter ve Vinnie Jones iken film Akira Kurosawa‘nın 1954 tarihli ünlü epik filmi Yedi Samuray’ın (Shichinin No Samurai) Western türüne uyarlanmış bir yeniden çevirisinden tekrar uyarlanacaktır. Hatırlayacağınız üzere; Yedi Samuray’ın kadrosunda Yul Brynner, Eli Wallach, Steve McQueen, Charles Bronson, Robert Vaughn, James Coburn, Horst Buchholz ve Brad Dexter birlikte oynamışlardır.

Son olarak Yedi Silahşörler afişinden bir alıntı yaparak bitirelim: “Yedi kişiydiler ama yediyüz kişi gibi dövüştüler”

The Magnificent Seven filmi 23 Eylül tarihinde vizyondaki yerini alacak.

The Magnificent Seven Fragmanı

The Magnificent Seven Afişi

Magnificent Seven Filmi Yeni Fragman ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerik23 Fotoğraf ile Ünlülerin Pokemon Versiyonları
Sonraki İçerikWonder Woman Filmi Çekimlerinden Yeni Fotoğraflar
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)