Magnificent Seven Filminden Yeni Bir Video Geldi

498

23 Eylül’de vizyona girecek olan Magnificent Seven filminden yeni bir video yayınlandı. Başrolünde Denzel Washington‘ın yer aldığı filmi merakla bekliyoruz.

Filmde Meksika’daki Rose Creek isimli köy ahalisinin ürünlerini düzenli olarak yağmalayan ele başı Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) ve haydutlarından korunmak için Amerikalı Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo) ve Red Harvest (Martin Sensmeier) isimli bir grup silahşörü kiralamaları; Ve onlarla birlikte haydutlara karşı verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

- Reklamlar -

Senaryosu True Detective’in de yaratıcısı olan Nic Pizzolatto ve The Equalizer filminin senaristi Richard Wenk’e aittir.

Filmin diğer oyuncuları ise Haley Bennett, Matt Bomer, Billy Slaughter ve Vinnie Jones iken; film Akira Kurosawa‘nın 1954 tarihli ünlü epik filmi Yedi Samuray’ın (Shichinin No Samurai) Western türüne uyarlanmış bir yeniden çevirisinden tekrar uyarlanacaktır.

Magnificent Seven Filminin Yeni Videosu

Önceki İçerikWorld War Z 2’nin Yönetmeni David Fincher Olabilir
Sonraki İçerikJack Reacher 2 Yeni Afişi ve TV Spotu Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)