Magnificent Seven Filminden Yeni Bir Video Geldi

0
152

23 Eylül’de vizyona girecek olan Magnificent Seven filminden yeni bir video yayınlandı. Başrolünde Denzel Washington‘ın yer aldığı filmi merakla bekliyoruz.

Magnificent Seven

- Reklamlar -

Filmde Meksika’daki Rose Creek isimli köy ahalisinin ürünlerini düzenli olarak yağmalayan ele başı Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) ve haydutlarından korunmak için Amerikalı Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo) ve Red Harvest (Martin Sensmeier) isimli bir grup silahşörü kiralamaları ve onlarla birlikte haydutlara karşı verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

Senaryosu True Detective’in de yaratıcısı olan Nic Pizzolatto ve The Equalizer filminin senaristi Richard Wenk’e aittir.

Filmin diğer oyuncuları ise Haley Bennett, Matt Bomer, Billy Slaughter ve Vinnie Jones iken film Akira Kurosawa‘nın 1954 tarihli ünlü epik filmi Yedi Samuray’ın (Shichinin No Samurai) Western türüne uyarlanmış bir yeniden çevirisinden tekrar uyarlanacaktır.

Magnificent Seven Filmi Yeni Videosu

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz