Marauders Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

925

Marauders, başrollerinde Bruce Willis, Christopher Meloni, Adrian Grenier ve Dave Bautista‘nın yer aldığı bankacılık ve banka soygunculuğu imparatorluğunun konu alındığı bir filmi. Filme ait fragman ve afiş Lionsgate Premiere tarafından yayınlandı.

Bu aksiyon ve macera temalı filmde Meloni, Grenier, Bautista ve Willis sırasıyla Johnathon Schaech, Lydia Hull, Tyler Jon Olson ve Texas Battle karakterleri ile büyük bir bankacılık, kaçakçılık ve komployu ortaya çıkarmak için kendilerini ateşe atacaklar.

- Reklamlar -

Güçlü müşterileri ile birlikte hareket eden Bruce Willis, bir grup FBI ajanı (Christopher Meloni, Dave Bautista ve Adrian Grenier) ile büyük bir kapışmaya girer. Bu kapışmanın nedeni ise acımasız bir bankacılık vurgununu gün yüzüne çıkarmak içindir. Bakalım bu savaşın galibi kim olacaktır?

Michael Cody ve Chris Sivertson tarafından senaryosu yazılan Marauders filmi Steven C. Miller (Extraction) tarafından yönetilmiştir.

Film Amerika’da 1 Temmuz’da vizyona girecek.

Marauders Filminin Fragmanı

Marauders Filminin Afişi

Marauders Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikWolverine Filmlerinde Kaç Kişiyi Öldürmüştür?
Sonraki İçerikTarzan Filmi IMAX Afişi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)