Mark Ruffalo’dan Thor: Ragnarok İçin Hulk Videosu Geldi

673

3 Kasım 2017’de vizyona girecek olan Thor: Ragnarok filminde Hulk rolü ile yer alacak olan Mark Ruffalo bir video yayınladı. Yapımı Marvel Studios‘ta devam eden filmde Hulk olarak göreceğimiz ünlü oyuncu kocaman elleriyle güzel bir poz da vermiş!

Mark Ruffalo'dan Thor: Ragnarok İçin Hulk Videosu Geldi

- Reklamlar -

Thor: Ragnarok filminin kadrosunda Chris Hemsworth‘ü Thor, Tom Hiddleston’ı Loki, Idris Elba’yı Heimdall ve Sir Anthony Hopkins‘i ise tekrar Odin rolüyle göreceğiz.

Cate Blanchett‘ın karakteri olan Hela’nın çok güçlü ve gizemli bir villain olacağı filmde, Jeff Goldblum‘un karakteri olan Grandmaster’ın hikayesi garipliğini koruyor.

Tessa Thompson‘ı klasikleşmiş bir süper kahraman olan Valkyrie ile beyaz perdede göreceğiz. Son olarak Karl Urban ise Skurge karakteriyle filme farklı bir güç katacak!

Kevin Feige‘in yapımcılığını üstleneceği bu dev yapımın Yönetici Yapımcıları Louis D’Esposito, Brad Winderbaum, Victoria Alonso, Thomas M. Hammel ve Stan Lee olacak. The screenplay hails from Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson ve Christopher Yost tarafından beyaz perdeye uyarlanacak film Marvel Sinematik Evreni‘nde “Üçüncü Aşama” için Ekim ayını beklememiz gerekiyor. Filmin tamamının ise bu yılın sonunda tamamlanması bekleniyor.

Mark Ruffalo’nun Thor: Ragnarok İçin Hulk Videosu

Önceki İçerikColin Firth Kingsman 2 Setinden Fotoğraf Paylaştı
Sonraki İçerikQueen of Katwe Filminden Yeni Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)