Mark Ruffalo ve Anne Hathaway’li Yeni Filmi Dark Waters’tan Fragman Geldi

564

Başrollerinde Mark Ruffalo ve Anne Hathaway‘in yer aldığı; DuPont’a açtığı davayla yıllardır süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’ın hikayesinden beyazperdeye uyarlanan Todd Haynes’in Dark Waters filminden fragman geldi.

Far From Heaven, I’m Not There ve Carol gibi birbirinden harika filmlere imza atan Todd Haynes, 2017 yılında vizyona giren Wonderstruck ile bolca olumsuz eleştiri almıştı. Bu eleştirilerden ders çıkarmış olacak ki Dark Waters filmiyle bu sene adından söz ettirecek gibi görünüyor.

- Reklamlar -

Dark Waters Filminin Konusu

Dark Waters, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ile ilgili karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.

Dark Waters filminin oyuncuları ise şöyle; Mark Ruffalo, Anne Hathaway, Tim Robbins, Bill Camp, Victor Garber, Mare Winningham, William Jackson Harper ve Bill Pullman.

Ülkemizde 6 Aralık‘ta vizyona girecek Dark Waters filmi, seçilen tarih ile de “Oscar yarışında ben de varım!” diyor. Bakalım neler olacak?

Dark Waters Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMichael B. Jordan’ın Netflix Dizisi Raising Dion’dan İlk Fragman
Sonraki İçerikEl Camino: A Breaking Bad Movie İlk Fragmanı Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)