Masterminds Filminin Fragmanı Yayınlandı

261

Başrollerinde Zach Galifianakis ve Kristen Wiig‘in yer aldığı Masterminds filmi fragmanı yayınlandı. Kadrosu ile yine harika vakit geçireceğimiz bir film olduğunu söyleyebiliriz. Yönetmenliğini Jared Hess‘in (Napoleon Dynamite, Nacho Libre) yaptığı Masterminds filminin fragmanını ve birbirinden güzel afişlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Gerçek hikayelerden alınarak senaryolaştırılan Masterminds filmi David Ghantt’ın (Zach Galifianakis) onulmaz monotonlukta geçen hikayesidir. Milyonlarca Dolar paranın taşındığı zırhlı bir aracı sürer ve o günden sonra hayatı bambaşka bir hal alır.

- Reklamlar -

Hayatına azıcık heyecan katmak isteyen David, Kelly Campbell (Kristen Wiig) ile tanıştıktan sonra aradığı heyecanı da bulmuş olur. Buraya kadar her şey güzel gibi görünüyor olabilir ancak büyük sürprizler de olacaktır.

Steve Chambers (Owen Wilson) ve onun birbirinden absürt adamlardan oluşan ekibi David’in taşıdığı parayı çalmak için harekete geçerler. Tabii ki bu absürt ekibin de birbirinden haberi yoktur!

David’in içinde bulunduğu bu durumdan kurtarması için Mike McKinney’den (Jason Sudeikis) yardım alır ve olaylar iyice sarpa sarar.

Masterminds filminin kadrosunda ayrıca Ken Marino ve Leslie Jones yer almaktadır. Film 30 Eylül’de Amerika’da vizyona girerken ülkemizde henüz vizyona giriş tarihi belli değildir. Masterminds filminin senaryo ekibinde Emily Spivey, Jody Hill, Danny R. McBride, Chris Bowman ve Hubbel Palmer gibi isimler yer almaktadır.

Masterminds Filminin Fragmanı